Jak poprawnie analizować wyniki meczów online?

Poprawna analiza meczów online to nie jest prosta sprawa. W końcu można wpisać w wyszukiwarkę – ,,meczyki online analiza” – jednakże najczęściej nie możemy liczyć na to, że takie analizy będą w stu procentach trafne – ponieważ gdyby były, to gracze by wygrywali non-stop z bukmacherami, prawda? Dlatego też, dziś przedstawimy wam, jak najlepiej jest analizować spotkania meczowe!

Jak poprawnie analizować wyniki meczów online?
Jak poprawnie analizować wyniki meczów online?

Nawet takie mało ważne kwestie jak pogoda – mają duże znaczenie

Wielu graczy o tym również zapomina. Przecież takie sytuacje jak polskie euro mogą mieć ogromny wpływ na „występ” gracza podczas gry, np. Polska nie chce, aby dach był zamykany podczas upalnego lata. Dlatego warto się zastanowić – przykładem może być tutaj ostatnie euro, gdzie nasi chłopacy musieli grać na podmokłej murawie, przez co ciężko było ogólnie im biegać, oraz grać.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Social media to twoja broń

Nigdy nie bądź obojętny na to, co sportowcy postują na swoich social mediach- z jednej strony wydają Ci się one zupełnie niepotrzebne, ale z drugiej te informacje mogą wiele powiedzieć o stanie psychicznym danego gracza lub całej drużyny. Warto zwrócić uwagę na obstawienie konkretnej gry sportowej – np. Jeśli drużynie brakuje tylko jednego punktu i nie można jej awansować z grupy, prawdopodobnie będą o nią walczyć jak lew. Z drugiej strony są gracze, którzy zapowiadają, że zaraz zerwą kontrakty lub przejdą na emeryturę – wtedy zazwyczaj można być pewnym, że nie będą zmotywowani do walki. Przykładem jest „mecz o wszystko” – jak widać różnica w motywacji i zaangażowaniu może być ogromna!

Zawsze staraj się opierać swoją analizę na matematyce

Podczas stawiania zakładów na mecze piłki nożnej należy zawsze korzystać ze statystyk i operacji matematycznych. Zakładając, że zespół strzelił więcej niż jednego gola dwa razy w ostatnich 10 meczach, wątpliwe jest, czy uda mu się osiągnąć ten wynik dwa razy z rzędu. Przejrzyj historię zespołu i spróbuj znaleźć matematyczne prawa, które będą powtarzane w kółko, aby odpowiednio uzmysłowić sobie własną analizę. Liczby są nieodłącznym elementem branży gier i są niezbędne do nauki analizowania gier – oczywiście, jeśli chcesz wygrywać w zakładach sportowych. Przed postawieniem zakładu sprawdź zmiany kursów opublikowane przez buka. Na wielu stronach można porównać kursy różnych bukmacherów w danym meczu piłkarskim. Jeśli kursy danej drużyny znacznie spadną, oznacza to, że wielu graczy stawia na wygraną bukmachera lub doszło do jakiegoś ważnego wydarzenia, które wpływa na rozkład kursów w danym meczu – nawiasem mówiąc, jest to powszechne. Przecież np. dany zawodnik mógł mieć wypadek, albo był kontuzjowany, przez co ciężej mu będzie wygrać.

Przy analizie postaraj się wykluczyć wszystkie niepewności

Prawda, brzmi to niezbyt łatwe do zrealizowania, jednakże jeśli się postarasz, to zapewne w odpowiedni sposób podejdziesz do tego tematu, i wyjaśnisz sobie wszystkie nieścisłości związane z tym czy innym meczem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button