Graj bez ryzyka do 40 PLN w Betclic

Typujesz piłkę nożną? Jeśli tak, to na pewno promocja bukmachera Betclic „Zwracamy 40 PLN” jest prosto dla Ciebie. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Graj bez ryzyka do 40 PLN w Betclic
40 PLN zwrotu na piłkę nożną w Betclic

40 PLN zwrotu na piłkę nożną w Betclic

A śmiało można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawy weekend w piłce nożnej,ponieważ dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji. Zostaną rozegrane takie pojedynki, jak m.in. Lipsk vs BvB, Grenada vs Barcelona, czy też Roma vs Inter.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Dodać jest warto, że wsponiana oferta dostępna jest użytkownikom do 10 stycznia do godziny 23:59.

Pewny zakład na piłkę nożną 2021:

Promocja „Zwracamy 40 PLN” polega na zagraniu kuponu AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum 5 zdarzeń, ale wszystkie muszą być z piłki nożnej
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00
  • wszystkie typy muszą zostać rozliczone do 10 stycznia do godziny 23:59
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Zagrany zakład, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto użytkownika. W przypadku jednej pomyłki typer nie straci kasy, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online wszystkim użytkownikom oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której pierwszy kupon jest ubezpieczony. Jednak chcąc dokonać aktywacji Cashbacka należy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jeśli kupon okaże się przegrany to żaden użytkownik nie będzie straty, ponieważ odzyska swoją stawkę, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button