Darmowy bonus na sporty wirtualne od bukmachera Fortuna.

W związku z panującym Korona Wirusem praktycznie każda dyscyplina sportu jest zawieszona. To wszystko sprawiło, że spora popularność wśród typerów zyskały sporty wirtualne. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję „Wirtualny Bezpiecznik”, w której to przyznaje darmowy bonus każdemu graczowi.

10 PLN dla każdego typera

10 PLN dla każdego typera

Jednak główną przyczyną obstawiania sportów wirtualnych jest fakt, że w stosunkowo szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Wynika to z tego, że np. mecz piłki nożnej, trwa znacznie krócej od prawdziwego wydarzenia.

Poza tym zdarzenia są dostępne graczom przez całą dobę, więc o każdej porze dnia, ale i nocy gracze mogą obstawiać. W dodatku bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie, takie gry, jak m.in. piłkę nożną, żużel, wyścigi samochodowe oraz gonitwy psów i koni.

Trzeba mieć na uwadze, że ta promocja aktywa jest w dniach od 3 kwietnia do 5 kwietnia do godz. 23:59, w której to każdy gracz może otrzymać darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Bonus za obstawienie sportów wirtualnych:

Typer, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Należy mieć na uwadze, że kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych, czyli piłki nożnej, żużla, wyścigów samochodowych, czy też gonitwy psów i koni.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Stawka minimalna zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN, ale trzeba mieć na uwadze, ze wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Użytkownik, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus o wartości 10 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny w Fortunie online:

Legalny bukmacher w Polsce – Fortuna oferuje każdemu nowemu graczowi już na sam początek, ciekawy pakiet startowy. Znajduje się w nim:

  • freebet o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 115 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jedynie można to zrobić wyłącznie w momencie zakładania konta.


Fortuna zakłady bukmacherskie zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button