Darmowy bonus na sporty wirtualne od bukmachera Fortuna.

W związku z panującym Korona Wirusem praktycznie każda dyscyplina sportu jest zawieszona. To wszystko sprawiło, że spora popularność wśród typerów zyskały sporty wirtualne. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję „Wirtualny Bezpiecznik”, w której to przyznaje darmowy bonus każdemu graczowi.

Darmowy bonus na sporty wirtualne od bukmachera Fortuna.
10 PLN dla każdego typera

10 PLN dla każdego typera

Jednak główną przyczyną obstawiania sportów wirtualnych jest fakt, że w stosunkowo szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Wynika to z tego, że np. mecz piłki nożnej, trwa znacznie krócej od prawdziwego wydarzenia.

Poza tym zdarzenia są dostępne graczom przez całą dobę, więc o każdej porze dnia, ale i nocy gracze mogą obstawiać. W dodatku bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie, takie gry, jak m.in. piłkę nożną, żużel, wyścigi samochodowe oraz gonitwy psów i koni.

Trzeba mieć na uwadze, że ta promocja aktywa jest w dniach od 3 kwietnia do 5 kwietnia do godz. 23:59, w której to każdy gracz może otrzymać darmowy bonus o wartości 10 PLN.

Bonus za obstawienie sportów wirtualnych:

Typer, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Należy mieć na uwadze, że kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych, czyli piłki nożnej, żużla, wyścigów samochodowych, czy też gonitwy psów i koni.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Stawka minimalna zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN, ale trzeba mieć na uwadze, ze wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Użytkownik, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus o wartości 10 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny w Fortunie online:

Legalny bukmacher w Polsce – Fortuna oferuje każdemu nowemu graczowi już na sam początek, ciekawy pakiet startowy. Znajduje się w nim:

  • freebet o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 115 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jedynie można to zrobić wyłącznie w momencie zakładania konta.


Fortuna zakłady bukmacherskie zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button