Kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021. Bonus do 610 PLN

Limitowaną ofertę promocyjną na sam start każdemu graczowi oferuje bukmacher eWinner. Na sam start każdy z typerów może otrzymać premię o łącznej wartości nawet 610 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021. Bonus do 610 PLN
Bonus powitalny do 610 PLN u legalnego bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 610 PLN u legalnego bukmachera eWinner

Na samym początku warto jest zaznaczyć, że w skład pakietu powitalnego wchodzą następujące bonusy, jak zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Warunek konieczny, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy podać swoje podstawowe dane, jak imię oraz nazwisko.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Istotne jest to, aby dokonać powyższych bonusów poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć trzeba koniecznie, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Bukmacher eWinner zastrzega sobie, że kod promocyjny wpisać można jedynie przy zakładaniu konta.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Następnie pozostaje graczowi dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu promocyjnego, który jest ubezpieczony. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 110 PLN.

Dodatkowo to nie wszystko po dokonaniu drugiej wpłaty każdy z użytkowników otrzyma jej premię, gdzie można otrzymać nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button