Bonus bukmacherski – jak nim obrócić, aby móc go wypłacić?

Naturalnie kwestia obrotu bonusów z sukcesem to często pojawiający się temat, ponieważ większość początkujących graczy zostawia swój pierwszy bonus (razem z depozytem) w kieszeni bukmachera. Jak więc wypłacić swój bonus – i nie stracić? O tym dowiesz się za chwilę!

Bonus bukmacherski – jak nim obrócić, aby móc go wypłacić?
Bonus bukmacherski – jak nim obrócić, aby móc go wypłacić?

Podstawowe zasady otrzymania bonusów bukmacherskich

Tak naprawdę twój bonus bukmacherski zawsze zależy od kwoty depozytu, a jego zakres może wynosić 25% lub do nawet 200% depozytu. Istnieją trzy główne rodzaje bonusów: bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka, lub też tzw. cashbacki. Każdy rodzaj bonusu można dalej sklasyfikować według różnych czynników, takich jak czas wydania bonusu, procent zysku lub wymagania dotyczące zakładów przed wypłatą. Więcej o bonusach i promocjach bukmacherów dowiesz się w naszym następnym poradniku bukmacherskim, ale zajmijmy się teraz głównym tematem.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Wady i zalety bonusu bukmacherskiego

Powinieneś zdawać sobie sprawę z zalet i wad, że bonusy są narzędziem marketingowym dla legalnych bukmacherów. Bukmacherzy to nie organizacje charytatywne, ale firmy nastawione na zysk. Jeżeli bukmacher oferuje darmową walutę jako bonus lub możliwość wygrania bonusu, oczekuje, że statystycznie ten ruch przyniesie mu zyski, jeśli nie krótkoterminowe, to długoterminowe.

Minusem jest oczywiście to, że po otrzymaniu bonusu gracz będzie miał większy kapitał w grze i trudniej będzie stracić wszystko. Oczywiście bukmacherzy wolą, aby gracze po prostu wpłacali depozyty, ale ze względu na wolny rynek, konkurencja o klientów i konkurencja między bukmacherami bonusy i promocje bukmacherskie stały się istotnymi elementami gier losowych. Ze względu na bonus od depozytu dostajesz więcej pieniędzy do obstawienia, więc masz większy budżet, więc teoretycznie możliwość wygrania bonusów, a dzięki zwrotowi gotówki i zakładom bez ryzyka może bezboleśnie popełniać błędy finansowe.

Wadą większości (jak nie wszystkich) bonusów bukmacherski jest wymuszony obrót bonusem – czyli obowiązek postawienia u bukmachera X zakładów przed ewentualną wypłatą środków bonusowych. Każdy zakład obarczony jest ryzykiem niepowodzenia i powoduje utratę części lub całości bonusu i depozytu. Marzeniem każdego gracza jest scenariusz, w tym przypadku może on wypłacić pieniądze natychmiast po otrzymaniu bonusu (depozyt + bonus). Niestety jednak to by było za proste, prawda? Dlatego też w większości regulaminów bukmacherzy ustalają kwoty oraz ilość obrotu bonusem tak, abyś miał minimalne możliwości na to, że uda ci się wypłacić twój bonus.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zarabianie poprzez przegrywanie?

Niestety, z tej metody można skorzystać tylko raz. Jednak wraz ze wzrostem liczby legalnych bukmacherów na naszym rynku możesz zarobić na tym sporo. Jeśli chcesz skorzystać z metody przegrywania bonusów, pamiętaj o następujących kwestiach: celowa utrata bonusów nie jest zgodna z zasadami buka, więc jeśli bukmacher znajdzie dywidendę, możesz ponieść straty, takie jak anulowanie zakładów, premia, ograniczenie konta lub zamknięcie konta. Ta metoda jest opłacalna tylko w przypadku bonusów depozytowych, w tym przypadku buk płaci kwotę bonusu natychmiast po wpłacie lub jednym spinie, a także w przypadku premii za zwrot gotówki i darmowych zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button