Najlepsze promocje bukmacherskie w 2021

Bukmacherzy w roku 2020 nie mają łatwo – może i wydaje się, że to są olbrzymie firmy, z wielomilionowymi utargami, ale jak każda firma, musi przynosić zyski. Co ciekawe, kilku bukmacherów nawet na krótki czas zawiesiło swoje zakłady, no ale my dzisiaj nie o tym. Na jakie więc promocje możemy liczyć od bukmacherów w roku 2021?

Najlepsze promocje bukmacherskie w 2021
Najlepsze promocje bukmacherskie w 2021

Bonus na start

Zanim przejdziemy do oferty poszczególnych bukmacherów, warto jest tu sobie powiedzieć o standardowych bonusach na start. Przede wszystkim, zazwyczaj są to typowe bonusy, takie jak freebet bukmacherski, bądź też zakład bez ryzyka. O ile są to atrakcyjne opcje, to i tak trzeba tu uważąć, ponieważ zazwyczaj bukmacherzy, aby nie stracić konstruują swoje regulaminy gry w ten sposób, żeby potencjalnie nowy gracz miał jak najmniejsze szanse na wypłacenie tej ,,darmowej gotówki” która jest proponowana przez bukmachera na start.

Dlatego też, jeśli dopiero zaczynasz z zakładami bukmacherskimi, warto jest na sam początek, przed wyborem bonusu na start u danego bukmachera dowiedzieć się co nieco na ten temat, przejrzeć regulamin oraz wybrać ten bonus, który potencjalnie później będziesz miał najmniejsze trudności z wypłaceniem. Niestety, ale zakłady bukmacherskie zostały stworzone w taki sposób, żebyś owszem, miał szansę na wygraną, ale tak małą, żeby w większości przypadków to właśnie bukmacher wygrał, a nie ty. Dlatego też spora ilość osób która jest przeciwna takiej rozrywce, twierdzi że bukmacherzy oszukują, jednakże tak naprawdę nie mają oni po co oszukiwać, skoro gra już od samego startu jest stworzona tak, żeby to właśnie oni mieli największą szansę na wygraną.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Freebet od STS

Zacznijmy zatem od najpopularniejszego bukmachera w Polsce – czyli STS. Na start oferuje on bonus bez depozytu w kwocie 25zł. Dlaczego akurat tyle? Pytacie się nas – a my was – no nie wiemy, tyle dostajecie, i macie się cieszyć. Podobno jest to jeden z najpopularniejszych bonusów STS dostępnych u tego bukmachera.

No ale wpisując podczas rejestracji kod ,,STSVIP” mamy do odebrania następująco : 25 zł freebetu za rejestrację (czyli to o czym wspominaliśmy wcześniej), 35 zł na zakład bez ryzyka, bonus od wpłaty 100% do 1200zł (czyli bukmacher pomnoży wpłacone przez ciebie środki na twoje konto o tyle procent), bonus na e-sport : 25zł, a nawet za zaproszenie kogoś do rejestracji możesz otrzymać dodatkowe 50zł freebetu. Dodatkowo, dla najlepszych typerów do wygrania jest nawet 135 000 zł co miesiąc, jednakże to już kwestia klubu STS – o którym opowiemy ci innym razem.

Łącznie przy zarejestrowaniu się z kodem ,,STSVIP” możesz otrzymać nawet 1550 zł, chociaż jak już wcześniej wspominaliśmy, przed tym jak rzucisz się na te promocje – przeczytaj regulamin. Ten poradnik jest zbyt krótki, aby wyjaśnić ci wszystkie zawiłości prawne odnośnie odbierania i obracania bonusami, jednakże jeśli nie wiesz gdzie się z tym zwrócić – zarejestruj się na forach bukmacherskich, stali bywalcy na pewno ci wszystko wytłumaczą na tyle łopatologicznie, że zrozumiesz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button