Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Najlepsi bukmacherzy w Polsce
Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Interesujące jest to, że pojawia się na rynku coraz więcej godnych zaufania podmiotów hazardowych. Gdzie warto mieć konto? W jakim miejscu się zarejestrować? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, to serdecznie zapraszamy do poniższego artykułu, który zawiera wiele cennych, przydatnych faktów.

STS

W gronie najlepszych polskich bukmacherów jest na pewno STS. Przez wielu ekspertów oraz innych użytkowników jest to topowy podmiot hazardowy. Co ciekawe, zgarnia on około 50% wpływów z całego rynku zakładów wzajemnych. Czym cechuje się w praktyce ta firma bukmacherska? Jest legalna. To najważniejsze. Ten podmiot hazardowy posiada zatem odpowiednie dokumenty, aby zgodnie z polskim prawem oferować zakłady do typowania. Dodatkowo jest to firma bukmacherska bardzo doświadczona i zarazem lubiana. A pozytywne recenzje nie biorą się z przypadku. M.in. nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny bonus bez depozytu w STS. Jakie są tutaj warunki? Musisz tak naprawdę tylko zarejestrować konto. W czasie realizacji tej czynności należy wpisać kod promocyjny „PEWNE25′. Jak to zrobisz, to zgarniesz 25 PLN. A główna promocja? W tym momencie wynosi ona 100% do 1200 PLN. Warto wspomnieć, że warunki związane z obrotem nie są na szczęście restrykcyjne. Musisz bowiem zagrać jedynie za trzykrotność otrzymanej sumy (minimalne kursy to 1,91). Ogólnie zatem zasady na tym polu są proste do zrealizowania. A to też ma wpływ na to, jak oceniany jest dany bukmacher.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Fortuna

Na drugim miejscu umieszczamy Fortunę. Wiele rankingów bukmacherskich też to właśnie sugeruje. Ogólnie Fortuna to podmiot hazardowy bardzo doświadczony i ceniony wśród typerów. Nieprzypadkowo. To legalna firma bukmacherska, która m.in. zapewnia hojne bonusy na start dla wszystkich nowych użytkowników. Sytuacja jest bardzo podobna, co w przypadku STS. Jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz kod promocyjny, to potem będziesz mógł zainkasować 20 PLN. W formie bonusu bez depozytu. Dodatkowo masz okazję (po wpłaceniu pierwszej wpłaty) skorzystać z głównej promocji. Jest to zaś zakład bez ryzyka aż do 600 PLN. Zasady nie są tutaj w ogóle skomplikowane. Zaraz się o tym przekonasz. W końcu jeśli przegrasz pierwszy kupon pojedynczy albo akumulowany, to finalnie nie stracisz nic z własnego konta. Taka jest bowiem idea zakładów bez ryzyka, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród graczy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betclic

Jacy są inni najlepsi internetowi bukmacherzy? Na pewno warto wspomnieć o tej firmie. Betclic to także legalna, działająca zgodnie z rodzimymi przepisami firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że to podmiot, który zapewnia hojne bonusy. Np. w czasie rejestracji konta warto wpisać kod promocyjny „B550”. Dlaczego? Jeśli to zrobisz plus wykonasz pierwszy depozyt, to zainkasujesz zakład bez ryzyka. Aż do tej kwoty (550 PLN). Naprawdę warto się zaś na to zdecydować. W końcu dzięki temu niczym nie będziesz ryzykować w czasie obstawiania swojego pierwszego kuponu na stronie tego bukmachera internetowego. Poza tym jedynie w Betclic możesz np. typować walki federacji Fame MMA.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button