Aplikacja mobilna od Betclic – czy warto jest z niej korzystać?

Wielu graczy zna tego bukmachera jeszcze z czasów przed nowelizacją ustawy o grach losowych. Naturalnie spora część tych osób również ucieszyła się, na wieść, że Betclic wraca do naszego kraju. Jednakże od tego czasu minęło już kilka lat, jak więc sprawuje się jego aplikacja mobilna?

Aplikacja mobilna od Betclic - czy warto jest z niej korzystać?
Aplikacja mobilna od Betclic – czy warto jest z niej korzystać?

Czy funkcjonalność aplikacji się różni od oficjalnej strony?

Oczywiście że nie, aplikacja mobilna BetClic pozwala na obstawianie tych samych dyscyplin sportowych oraz zakładów, co w przypadku strony internetowej bukmachera Betclic. Do oferty zakładów możemy wliczyć przede wszystkim na :

– zakłady z oferty pre-match

– obstawianie zakładów na żywo

– typowanie wyników dyscyplin sportowych z oferty Betclic

Naturalnie aplikacja Betclic ma również takie możliwości jak przeglądanie statystyk czy możliwość skorzystania z promocji bukmacherskich. Nie zapominajmy również o tym, że na stronie Betclic również dostępne są transmisje meczów na żywo za darmo!

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Jak pobrać aplikację mobilną od Betclic?

Pobranie aplikacji mobilnej Betclic obecnie jest możliwe jest na dwa najpopularniejsze systemy mobilne na świecie – czyli Android i iOS. Co bardzo ważne, w każdym przypadku możliwe jest korzystanie z programu zarówno na smartfonach, jak i tabletach a nawet smartTV! Aplikację mobilną na smartfony bukmachera Betclic można pobrać za darmo na stronie www.betclic.pl. Jeżeli posiadamy iPhone’a bądź iPada, sprawa jest znacznie prostsza. W takim przypadku wystarcza nam wejście do App Store i znalezienie aplikacji od Betclic. Dlaczego nie jest tak samo w przypadku sklepu Google Play? Wszystko przez politykę dotyczącą gier za pieniądze która jest zabroniona w sklepie Google Play.

Czy w aplikacji Betclic możemy zarejestrować nasze konto?

Oczywiście że tak, cały proces rejestracji w aplikacji mobilnej Betclic odbywa się dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej tego bukmachera. Różnica polega na tym, iż tutaj możemy wszystko załatwić nawet poza domem albo po prostu gdzie tylko mamy na to ochotę. Warto pamiętać, by sprawdzić przed rejestracją, czy nie jest aktywny żaden BetClic kod promocyjny, ponieważ może nam on zapewnić dodatkowe środki na obstawianie zakładów u tego bukmachera.

Wielka gra u Betclic

Dzięki promocji ,,Wielka Gra” gracze Betclic mogą w bardzo łatwy sposób otrzymać dodatkowe, niezwykle atrakcyjne bonusy. W Wielkiej Grze chodzi o rywalizację z innymi graczami za pomocą typowania wydarzeń z oferty Betclic. Za każdą postawioną złotówkę na kuponie wielokrotnym otrzymuje się specjalne punkty. Gdy zbierze się odpowiednią liczbę punktów, można odebrać bonus w wysokości od 25 do maksymalnie 2000 złotych. Za każdy wygrany kupon bukmacher prezentuje 3 punkty za każdą złotówkę. W przypadku przegranego kuponu 1 punkt to 1 złotówka. Wielka Gra zakończy się wybraniem 100 graczy, którzy zebrali największą liczbę punktów. Listę nagród możecie znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera Betclic!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button