Czarny Piątek 2020 bonusy bukmacherskie. STS daje 200 PLN!

Bukmacher STS online oferuje specjalną akcje typerom na „Black Friday”. Wszyscy typerzy podczas najbliższego weekendu mogą liczyć na extra środki nawet do 200 PLN.

Czarny Piątek 2020 bonusy bukmacherskie. STS daje 200 PLN!
Darmowa gotówka dla graczy u bukmachera STS

Darmowa gotówka dla graczy u bukmachera STS

Warunki promocji „200 PLN na Black Friday” są bardzo proste. Wystarczy dokonać wpłaty, aby liczyć na dodatkowe środki. A wysokość premii jest jedynie uzależniona od tego, jaką kwotę typer wpłaci na swoje konto.

Należy mieć na uwadze, że wspomniana akcja dostępna jest typerom do 29 listopada do godziny 23:59 i obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Pewne 200 PLN dla graczy

Krok pierwszy, jaki trzeba spełnić jest to dokonanie depozytu w wysokości nie mniejszym niż 100 PLN. Następnie gracz musi zagrać kupon, który musi spełniać dwa podstawowe warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • stawka musi wynosić minimum 50 PLN
betfan bez depozytu
Polski bukmacher Betfan – bonus bez ryzyka

Użytkownik musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się dowolne typy z każdej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Gracz, który spełnił powyższe warunki będzie mógł liczyć na extra premię. Bowiem wspomniany operator przyzna bonus w wsyokosci 50% depozytu. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie gracza to 200 PLN.

Bonus powitalny do 1229 PLN na start w STS:

Bukmacher STS online oferuje darmowe 29 złotych złotych graczom za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE”. Wówczas na koncie gracza znają się darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Bonus bez depozytu 29 PLN w STS można odebrać tylko wpisują ekskluzywny kod promocyjny podczas zakładania konta, potem nie ma już takiej możliwości.

Kolejna premia natomiast trafi do użytkownika pod warunkiem, że dokonał on pierwszej swojej wpłaty, Wówczas typer może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button