Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Niemal każda osoba, która rozważa rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem, zastanawia się, czy da się z tego żyć. Zdania na ten temat są podzielone, ale owszem, jest to możliwe. Nawet w Polsce możemy spotkać się z osobami, które dzięki dobrym typom żyją na naprawdę wysokim poziomie, mogąc pozwolić sobie na zakup najnowszych modeli samochodów, czy też mieszkań o wysokim standardzie. Skoro już wiadomo, że „można”, warto zadać sobie pytanie „w jaki sposób”?

Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?
Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Zarabianie na bukmacherce – czy obstawianie jest opłacalne?

Zanim zarejestrujemy nowe konto u bukmachera odbierzemy bonus powitalny i zaczniemy obstawiać, powinniśmy zastanowić się, w czym tak naprawdę jesteśmy dobrzy. Pierwsza zasada bukmacherki mówi, że powinniśmy obstawiać tylko te dyscypliny sportowe, na których się znamy. Zwykłe typowanie „na ślepo” z pewnością nie zagwarantuje nam sukcesu.

Jeśli będziemy trzymali się tej reguły, z pewnością zarabianie na zakładach bukmacherskich przyjdzie nam dużo łatwiej. Profesjonalni typerzy wybierają sobie jedną lub dwie dyscypliny i obstawiają zakłady tylko w ich obrębie. Jeśli chcemy zarabiać na typowaniu, powinniśmy przyjąć dokładnie taką samą metodę, gdyż tylko to zagwarantuje nam sukces. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy nabierać się na „atrakcyjne” bukmacherskie promocje i ładne kursy. Tylko nasza dyscyplina i nic więcej. Koniecznie musimy także śledzić wszystkie informacje i newsy na temat drużyn, które najczęściej obstawiamy.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na przestrzeni lat zarabianie u bukmachera zdaje się być coś bardziej realnie postrzegane. Z jednej strony nie brakuje osób, które uważają, że to tylko i wyłącznie mit, ale z drugiej istnieją przecież ludzie, którzy żyją z zakładach bukmacherskich, a ci to najlepszy dowód na to, że rzeczywiście przy dobrym obstawianiu można regularnie zdobywać pieniądze i dzięki nim opłacać rachunki, kupować jedzenie i zapewniać sobie oraz rodzinie mniejsze lub większe rozrywki. Na pewno bukmacherka to coś, co nie jest dla wszystkich, jeśli ktoś chce jej spróbować, oznacza to, że już co nieco na jej temat wie i tym samym odpowiedział sobie na pytanie, czy uważa, iż jest to opcja dla niego.

Czy każdy może zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie w dzisiejszych czasach nie są skierowane tylko do wybranych, a już na pewno nie można powiedzieć, że jedynie do tych z grubym portfelem. Wystarczy mieć na koncie w banku 2 złote, by zagrać swój pierwszy kupon i stanąć przed szansą wygrania mniejszych lub większych pieniędzy. Niektórzy dobrzy gracze zaczynali w zasadzie od zera, a mimo to dobrze na tym wyszli. Oczywiście, nikt nie mówi, że jest zawsze tylko z górki i nigdy nie natrafimy na kłody pod nogami.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich to coś, co może stać się sposobem na życie dosłownie każdego. Pamiętajmy jednak w pierwszej kolejności, że tyczy się to już jedynie osób pełnoletnich. Nie mogą w Polsce obstawiać meczów ci, co nie mają ukończonych 18 lat. Nie istnieje bukmacher dla niepełnoletnich, nie można grać po kryjomu i liczyć na to, że nigdy nikt się nie zorientuje i tak dalej. Prawo jest prawem, a za jego złamanie grożą konsekwencje i z tym trzeba się liczyć.

Kiedy już jednak kwestia wieku została omówiona, pozostaje jeszcze raz przyjrzeć się temu, czy każdy ma szansę zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich. Nie mamy wątpliwości, że tak właśnie jest. Sukcesu nie odniesie jednak ten, kto ciągle szuka dróg na skróty i nie zamierza na typowanie poświęcać odpowiedniej ilości czasu.

Obstawianie każdy może zacząć
Obstawianie zakładów bukmacherskich u Polskich bukmacherów

Jeżeli więc życie z bukmacherki jest tym, co mocno cię interesuje, w pierwszej kolejności szczerze zapytaj samego siebie, czy jesteś przekonany, że to zajęcie dla ciebie i będziesz w stanie poświęcić na nie odpowiednio dużo minut. Tylko z pozoru zawodowy gracz nie ma „typowej pracy na etat”. Taka osoba również układa sobie dzień pod typowanie i często spędza przed ekranem komputera więcej, niż przeciętny urzędnik.

Obstawianie meczów online – Kto może zarobić na bukmacherce?

Na bukmacherce zarobić może każdy. Nie liczy się płeć, pozycja społeczna ani zasobność naszego portfela. Warto jednak zapamiętać, że typowanie wiąże się z ryzykiem, dlatego też nie powinniśmy obstawiać wszystkich naszych pieniędzy. No ale przed zaczęciem obstawiania, warto dowiedzieć się jak typować zakłady bukmacherskie. Do bukmachera należy przelewać takie kwoty, których strata nie obniży naszego standardu życia. Jedynym ograniczeniem stosowanym przez bukmacherów jest tylko kryterium wieku. Typerami mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które dysponują swoimi pieniędzmi.

Zarabianie u bukmachera nie jest sztuką, którą każdy opanuje w kilka chwil. Przydaje się do tego wiedza na temat sportu, umiejętność trzymania nerwów na wodzy oraz chęć rozwijania się każdego dnia i to na wielu płaszczyznach. Nieprawdą jest, że tylko młodzi w tej materii osiągają sukces, bo niekiedy życiowe doświadczenie jest bardzo ważne i potrafi zrekompensować pewne braki w innych kwestiach.

Grasz u bukmachera od roku lub dwóch i zaczynasz zauważać, że typowanie idzie ci coraz lepiej? To dobry znak, ale pamiętaj, że do zawodowstwa jeszcze daleka droga. Na pewno nie polecamy rzucania wszystkiego na jedną kartę i rezygnowania od razu z tradycyjnej pracy. O ile nie wygraliście w Lotto, takie rozwiązanie może mieć fatalne skutki, bo nie od razu z typowania zaczyna człowiek „wyciągać” odpowiednio duże sumy, by spokojnie zacząć żyć.

Duże wygrane zdarzają się każdego dnia
Duże wygrane zdarzają się każdego dnia

Jak zacząć zarabianie na bukmacherce?

Jeżeli uważasz, że twoje doświadczenie w świecie zakładów bukmacherskich jest na tyle duże, iż możesz poważnie myśleć o utrzymywaniu się tylko i wyłącznie z tego, na pewno jeszcze nie pora przewracać życie do góry nogami. Początkowo dobrze jest przez kilka miesięcy podejść do bukmacherki jeszcze poważniej i zobaczyć, co z tego wyniknie. Granie od czasu do czasu, mając z tyłu głowy pracę na etat oraz oszczędności to coś zupełnie innego, niż stawiać pieniądze, które mają przynieść środki na zaspokajanie podstawowych potrzeb codzienności.

Mowa jest tutaj o zarabianiu na bukmacherce w regularnych odstępach, czyli nie chodzi o wygrywanie kilka razy w roku czy nawet w miesiącu. To duża różnica, bo niektórzy mogą dojść do błędnego wniosku, że każdy musi mieć do obstawiania podejście zawodowca, a tak też nie jest (chociaż na pewno takie podejście nie zaszkodzi).

Bardzo często zawodowcy zaczynali od stopniowego „odłączania” się od stałego źródła dochodu. Przejście z całego etatu na połowę albo zmiana miejsca pracy na takie, które zapewnia większą swobodę działania i nienormowany czas pracy – sposobów jest sporo i na pewno każdy w swoim przypadku znajdzie coś odpowiedniego.

Przy zarabianiu pieniędzy w zakładach bukmacherskich zawsze trzeba liczyć się z tym, że życie nie jest kolorowe i nigdy nie możemy być pewni tego, iż będziemy zdobywać pieniądze każdego dnia i zawsze wtedy, gdy akurat środki będą nam najbardziej potrzebne. Zarabianie na bukmacherce w praktyce często pokazuje, że ci najlepsi z najlepszych cechują się ponadprzeciętną umiejętnością zarządzania budżetem. Kiedy więc wygrywają w jednym miesiącu o 5000 zł więcej niż normalnie, nie przeznaczają całej nadwyżki na rozrywkę, a zamiast tego oszczędzają na trudniejsze chwile.

A „dołki” formy też na pewno będą nam się podczas zarabiania zdarzać i co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Forma nigdy nie może stać na najwyższym poziomie. Znamy to z codzienności i wcale do tego nie jest nam potrzebne bycie zawodowym piłkarzem, aktorem czy rekinem rynków finansowych.

Ile kasy można zarobić na obstawianiu?

Fortuna kod promocyjny - do wpisania tylko przy rejestracji!
Fortuna kod promocyjny – do wpisania tylko przy rejestracji!

To, że zarabiać na bukmacherce może niemal każdy, już wiemy. Nowe pytanie brzmi „ile możemy zarobić, obstawiając mecze?”. Już spieszymy z odpowiedzią. Nie ma jakichś większych ograniczeń dotyczących tego, ile możemy zarobić. Wszystko zależy od naszych umiejętności, zasobności portfela i szczęścia, a także od tego, jakiego bukmachera wybierzemy. 

Do obstawiania potrzebny jest czas, cierpliwość i zdobywane z czasem doświadczenie. Wysokość naszych wygranych zależeć będzie od umiejętnego dobierania meczów i wysokości stawek. Im więcej postawimy, tym więcej możemy zyskać (lub też stracić). Warto uświadomić sobie także to, że na początku dużo częściej będziemy przegrywać, niż wygrywać. Powinniśmy więc przygotować się na to psychicznie tak, by nie pojawiła się u nas destrukcyjna chęć odegrania się na bukmacherze za wszelką cenę. W takiej sytuacji możemy być pewni, że z pewnością nie uda nam się zarobić na obstawianiu zakładów. Wszystkie nasze ruchy muszą być dokładnie przemyślane i nic nie może być wykonywane pochopnie.

Można przejrzeć, jakieś o tematyce zarabianie na bukmacherce forum, by przekonać się, że nie zawsze wygrywanie pieniędzy na obstawianiu meczów to duże pieniądze zdobywane codziennie bez przerwy. Owszem, można niekiedy wygrać kilka tysięcy jednorazowo, ale potem przychodzi kilka kuponów przegranych, a także parę mniej efektownych zwycięstw. Istotne jest to, by ostatecznie wychodzić na plus, a to wiąże się z ciągłym inwestowaniem, więc wydawanie już zarobionych pieniędzy jest nieuniknione. W przypadku „niedzielnego gracza” wygląda to inaczej, bo traktuje zagranie kuponu jako coś w rodzaju losu – może mu się poszczęści i wyjdzie z rodziną na wakacje albo mu się nie uda i tym razem w weekend będzie musiał zostać w domu tak, jak przez większą część roku.

Wielu początkujących typerów wiąże zawodowe granie u bukmachera z luksusowym życiem. W polskich realiach wygląda to nieco inaczej, bo często zarobki pozwalają na spokojne, nieco ponadprzeciętne, życie, ale nic poza tym. Dobrze więc zastanowić się, czy nie lepiej w pierwszej kolejności zacząć od systematycznego zarabiania i skupić się na tym, by takie serie zdarzały się nam jak najczęściej.

Najlepszy legalny bukmacher. Gdzie grają zawodowi typerzy?

Zawodowi typerzy mają swoje ulubione strony do typowania, ale nie są to miejsca, do których przysłowiowy zwykły śmiertelnik nie ma dostępu. W dzisiejszych czasach każdy może grać tam, gdzie wszyscy. Legalne strony działają na tej samej zasadzie we wszystkich przypadkach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeżeli ktoś obraca naprawdę duże sumy w zakładach bukmacherskich, na pewno prędzej czy później jego aktywność zostanie zauważona i otrzyma zaproszenie do czegoś w rodzaju klubu VIP. W takich miejscach dostępne są ekskluzywne bonusy, promocje, a nawet wyjazdy na imprezy sportowe.

Loża VIP dla najlepszych w eWinner
Loża VIP dla najlepszych w eWinner

Gdzie zawodowcy obstawiają najczęściej? Pewnie nikogo nie zaszokuje wiadomość, że trudno na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy z nas lubi coś innego, więc nie ma takiej strony, która trafiłaby idealnie w gust wszystkich bez wyjątku.

Nie można też zapominać, że wiadomo nie od dzisiaj, że ci, dla których zarabianie na bukmacherce to codzienność, mają konta w wielu miejscach, aby zawsze mieć pewność, iż grają na najlepszych warunkach w danej sytuacji. Tym samym nie omija ich jakakolwiek promocja na rynku, powiększenie kursów i tak dalej, i tak dalej.

Poniżej podajemy miejsca, jakie najczęściej są wybierane przez typerów w naszym kraju. Oprócz samych adresów stron znalazło się także miejsce dla kodów promocyjnych oraz bonusów, jakie można otrzymać już za samo utworzenie konta – doświadczenie typerskie czy ogromne ambicje nie są konieczne! :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button