Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Niemal każda osoba, która rozważa rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem, zastanawia się, czy da się z tego żyć. Zdania na ten temat są podzielone, ale owszem, jest to możliwe. Nawet w Polsce możemy spotkać się z osobami, które dzięki dobrym typom żyją na naprawdę wysokim poziomie, mogąc pozwolić sobie na zakup najnowszych modeli samochodów, czy też mieszkań o wysokim standardzie. Skoro już wiadomo, że „można”, warto zadać sobie pytanie „w jaki sposób”?

Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Zarabianie na bukmacherce

Zanim zarejestrujemy nowe konto u bukmachera odbierzemy bonus powitalny i zaczniemy obstawiać, powinniśmy zastanowić się, w czym tak naprawdę jesteśmy dobrzy. Pierwsza zasada bukmacherki mówi, że powinniśmy obstawiać tylko te dyscypliny sportowe, na których się znamy. Zwykłe typowanie „na pałę” z pewnością nie zagwarantuje nam sukcesu.

Jeśli będziemy trzymali się tej reguły, z pewnością zarabianie na zakładach bukmacherskich przyjdzie nam dużo łatwiej. Profesjonalni typerzy wybierają sobie jedną lub dwie dyscypliny i obstawiają zakłady tylko w ich obrębie. Jeśli chcemy zarabiać na typowaniu, powinniśmy przyjąć dokładnie taką samą metodę, gdyż tylko to zagwarantuje nam sukces. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy nabierać się na „atrakcyjne” bukmacherskie promocje i ładne kursy. Tylko nasza dyscyplina i nic więcej. Koniecznie musimy także śledzić wszystkie informacje i newsy na temat drużyn, które najczęściej obstawiamy.

Kto może zarobić na bukmacherce?

Na bukmacherce zarobić może każdy. Nie liczy się płeć, pozycja społeczna ani zasobność naszego portfela. Warto jednak zapamiętać, że typowanie wiąże się z ryzykiem, dlatego też nie powinniśmy obstawiać wszystkich naszych pieniędzy. No ale przed zaczęciem obstawiania, warto dowiedzieć się jak typować zakłady bukmacherskie. Do bukmachera należy przelewać takie kwoty, których strata nie obniży naszego standardu życia. Jedynym ograniczeniem stosowanym przez bukmacherów jest tylko kryterium wieku. Typerami mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które dysponują swoimi pieniędzmi.

Ile można zarobić na obstawianiu?

To, że zarabiać na bukmacherce może niemal każdy, już wiemy. Nowe pytanie brzmi „ile możemy zarobić, obstawiając mecze?”. Już spieszymy z odpowiedzią. Nie ma jakichś większych ograniczeń dotyczących tego, ile możemy zarobić. Wszystko zależy od naszych umiejętności, zasobności portfela i szczęścia, a także od tego, jakiego bukmachera wybierzemy. 

Do obstawiania potrzebny jest czas, cierpliwość i zdobywane z czasem doświadczenie. Wysokość naszych wygranych zależeć będzie od umiejętnego dobierania meczów i wysokości stawek. Im więcej postawimy, tym więcej możemy zyskać (lub też stracić). Warto uświadomić sobie także to, że na początku dużo częściej będziemy przegrywać, niż wygrywać. Powinniśmy więc przygotować się na to psychicznie tak, by nie pojawiła się u nas destrukcyjna chęć odegrania się na bukmacherze za wszelką cenę. W takiej sytuacji możemy być pewni, że z pewnością nie uda nam się zarobić na obstawianiu zakładów. Wszystkie nasze ruchy muszą być dokładnie przemyślane i nic nie może być wykonywane pochopnie. Powodzenia przy obstawianiu. Niech wysokie kursy będą z Wami. 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button