Promocja „Multi+” w Betclic. Większe wygrane dla graczy

Legalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom. Wystarczy zagrać zakład wielokrotny, na którym będzie znajdować się do najmniej pięć zdarzeń, aby skorzystać z tej oferty. Maksymalny bonus, jako może trafić na konto gracza to 50%.

Promocja "Multi+" w Betclic. Większe wygrane dla graczy
Darmowe bonusy dla graczy

Darmowe bonusy dla graczy

Pomimo, że większość dyscyplin obecnie jest zawieszona to jednak gracze regularnie obstawiają u bukmacherów. Popularne stało się w ostatnim czasie typowanie Esportu. Wynika to z tego, że mecze w tej kategorii rozgrywane są bez żadnych ograniczeń.

Bukmacher Betclic natomiast nagradza swoich graczy przyznając im premie na zagranie kuponu. Najwyższy bonus, jaki może trafić na konto gracza to, aż 50%.

Większe wygrane w Betclic. Extra premia.

W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady AKO. Na zakładzie promocyjny musi znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, gdzie kurs minimalny każdego z nich to 1.20.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić zdarzenia. Mogą one być zarówno z piłki nożnej, ale i również Esportu, czy też ping ponga.

Bonus, jaki zostanie przyznany graczowi wynika wyłącznie z ilości zdarzeń na zakładzie. Im więcej typów, tym automatycznie większa premia, która to może wynieść nawet 50%:

Promocja "Multi+" w Betclic. Większe wygrane dla graczy

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, że zakład zostanie rozliczony jako wygrany i spełnia powyższe warunki promocji. Warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej oferty każdy gracz może zagrać dowolna ilość zdarzeń.

Betclic kod promocyjny:

Bukmacher Betclic oferuje wszystkim nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym pierwszym zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tej oferty promocyjnej użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Nie można zapominać, że wspomniany operator posiada chociażby Betclic TV. Użytkownicy mogą w niej oglądać wydarzenia sportowe i to bez żadnych ograniczeń.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button