Darmowy bonus 30 PLN dla każdego za obstawienie MMA od Fortuny.

Przed nami bardzo ciekawy weekend z MMA, ponieważ odbędą się gale UFC 246, natomiast w Szczecinie – FEN. W związku z tym bukmacher Fortuna zmniejsza przegrane swoim graczom przyznając bonus o wartości 30 złotych.

Darmowy bonus 30 PLN dla każdego za obstawienie MMA od Fortuny.
Bonus na UFC 246 i FEN

Bonus na UFC 246 i FEN

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Typerzy z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 17 do 19 stycznia do godz. 23:59. Swojego udziału w ramach tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja polega za zagraniu kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z MMA.

Trzeba przyznać, że przed nam niezwykle ciekawy weekend związany z MMA, ponieważ odbędzie się gala UFC 246, w której to dojdzie to walki wieczoru pomiędzy McGregorem z Cerrone. Natomiast w Szczecinie odbędzie się gala FEN, a tam zmierzą się ze sobą, m.in. Rębecki vs Magomedov, Sianos vs Kornilov.

Darmowy bonus 30 PLN dla każdego za obstawienie MMA od Fortuny.

Stawka zakładu musi wynosić minimum 30 złotych. Z promocji automatycznie wykluczone są wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zagrany przez gracza kupon jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku gracz otrzyma bonus o wartości 30 złotych.

Kod bonusowy u bukmachera Fortuna 2020

Legalny bukmacher Fortuna nowym graczom już na sam start przyznaje darmowe środki o wartości 20 złotych i to bez dokonania wpłaty.

Kolejne środki znajdą się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokonają pierwszego depozytu, a może wynieść on nawet 1000 złotych. W dodatku to nie wszystko! Pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button