KSW 57: Pewne 30 PLN dla graczy za obstawienie walk

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w MMA. Bowiem zostanie rozegrana gala KSW 57. Z tej okazji bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której użytkownicy mogą liczyć na extra środki.

KSW 57: Pewne 30 PLN dla graczy za obstawienie walk
Bezpiecznik Fortuny na KSW 57. Pewne 30 PLN

Bezpiecznik Fortuny na KSW 57. Pewne 30 PLN

Śmiało mona powiedzieć, że ciekawych walk na pewno nie zabraknie podczas tej gali, ponieważ przed nami chociażby takie starcia, jak Sowiński vs Mańkowski, Ziółkowski vs Szymański, czy też De Fries vs Kita.

Na tą okazję jest aktywna promocja u bukmachera www.eFortuna.pl – „Bezpiecznik na KSW 57”, która trwa wyłącznie w dniu 19 grudnia. Chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Pewne 30 PLN na KSW 57

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste, ponieważ wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBII za minimum 60 PLN, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na KSW 57.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą być również inne zdarzenia, ale koniecznie muszą zostać rozliczone do 21 grudnia do godziny 09:00.

Jeśli z się okaże, że minimum jedno zdarzenie związane z Galą KSW 57 okaże się przegrane typer otrzyma 30 PLN w formie środków bonusowych.

Bonus na start u bukmachera eFortuna 2021;

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę na start w postaci:

  • darmowych 20 PLN za założenie konta
  • premii równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakładu bez ryzyka do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że gracz na start będzie mógł liczyć z łącznych środków o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button