Pewne bonusy za obstawienie meczy w STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom dosyć ciekawą ofertę promocyjną, tj. „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Wystarczy obstawiać zakłady wielozdarzeniowe, aby otrzymać darmową gotówkę.

Pewne bonusy za obstawienie meczy w STS
Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów są bardzo bogate i każdy gracz ma co obstawiać, ponieważ rozgrywane są mecze w każdej dyscyplinie, tj. piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy siatkówce.

Bukmacher STS natomiast oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”, która trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Gracz, który chce z niej skorzystać musi obowiązkowo się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu promocyjnego.

Bonus 20 PLN od STS za typowanie meczów

Do promocji wliczają się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, czyli tzw. AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie dostępne są u bukmachera STS. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że obowiązkowo muszą one pochodzi z oferty przedmeczowej.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Za spełnianie powyższych warunków promocji bukmacher STS przyzna graczom extra bonus, a mianowicie otrzyma on bonus o wartości 20 PLN. A co warto wiedzieć, że w czasie jednego tygodnia na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom już na sam start darmowe 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowe środki.

Na kolejną premię gracze mogą liczyć pod warunkiem, że dokonają swojej pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button