Pula Nagród 20 000 PLN w Fortunie za typowanie meczów Ligi Mistrzów

W związku z IV kolejką piłkarskiej Ligi Mistrzów bukmacher eForutna PL oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za typowanie meczy „Ekspert +”. Można powiedzieć, że na pewno jest o co walczyć, gdyż pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Pula Nagród 20 000 PLN w Fortunie za typowanie meczów Ligi Mistrzów
Ekspert + w Fortunie

Ekspert + w Fortunie

Emocji, ale i ciekawych starć w ramach IV kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów na pewno nie zabraknie. A przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Liverpool vs Atletico Madryt, Dortmund vs Ajax, czy też Lipsk vs PSG.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną „Ekspert +”, w której to gracze mogą liczyć nawet na 20 000 PLN. Należy jednak mieć na uwadze, że ta akcja aktywna jest typerom do 2 listopada do godziny 18:45.

Bonusy bukmacherskie dla typerów Ligi Mistrzów

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące spotkania:

Pula Nagród 20 000 PLN w Fortunie za typowanie meczów Ligi Mistrzów

Istotne jest niezwykle to, aby na każde z powyższych spotkań oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodać jeszcze warto, aby na każde z tych spotkań oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej w eFortuna online.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali te spotkania to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową gotówkę. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Fortunie?

Każdy nowy użytkownik, który wpisze kod promocyjny –> BETONLINE podczas rejestracji konta u bukmachera Fortuna online dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas za same założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. W dodatku typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 600 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button