49 PLN freebetu codziennie w eWinner na Euro 2020!

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi freebety za obstawienie spotkań z EURO 2020 i to bez znaczenia, jak zakłady promocyjne zostały rozliczone.

49 PLN freebetu codziennie w eWinner na Euro 2020!
eWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów

eWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów

A można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe potyczki w fazie playoff, ponieważ dojdzie do takich spotkań, jak m.in. Włochy vs Austria, Belgia vs Portugalia, czy też Anglia vs Niemcy.

Promocja „Pewniak na ME” dostępna jest wyłącznie na stronie www.eWinner.pl i dostępna graczom w czasie trwania Mistrzostw Europy, czyli do 11 lipca 2021 roku.

Pewny bonus na EURO 2020 u bukmachera eWinner:

Legalny bukmacher eWinner dopuszcza zakłady SOLO i AKO, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z ME 2021.

Należy mieć na uwadze, że kurs łączny zakładu nie może byc mniejszy niż 2.50, zaś stawka wynosić musi być równa 49 PLN.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki otrzyma freebet o wartości 49 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Warto jest mieć na uwadze, że za każdy zagrany kupon typer otrzyma ekstra kasę.

Kod promocyjny w eWinner PL:

Bukmacher eWinner PL online na start oferuje każdemu graczowi bezpieczny zakład o wartości 110 PLN i premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button