Jakie są wady i zalety kuponów akumulowanych?

Wielu graczy jest fanami zakładów akumulowanych, z racji tego, że potencjalnie za małe pieniądze można wygrać fortunę – chociaż to nie jest do końca prawda, dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto wiedzieć o wadach i zaletach zakładów akumulowanych!

Jakie są wady i zalety kuponów akumulowanych?
Jakie są wady i zalety kuponów akumulowanych?

Zalety zakładów akumulowanych

Pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, jest to, że istnieje wiele opcji obstawiania w przypadku kuponów zbiorczych. Chcesz połączyć kupony na piłkę nożną, boks i tenisa? Nie ma problemu! Pamiętaj, że możesz łączyć swoje zakłady w kupony AKO, ale tylko z innymi wydarzeniami.

Wysokie wygrane

Zakłady AKO pozwalają wygrać dużo przy bardzo niewielkich nakładach finansowych. Na przykład prosty zakład o wartości 10 zł może przynieść zwrot rzędu 1000 złotych! Oczywiście jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, oraz każdy zakład został przez ciebie poprawnie wytypowany.

Spora dawka emocji

Kolejną istotną zaletą zakładów AKO jest to, że gwarantują niezłą rozrywkę, a jednocześnie dużą dawkę adrenaliny. Z każdym kolejnym meczem poziom emocji u ciebie będzie wzrastał, aż osiągnie punkt kulminacyjny, kiedy na kuponie znajdzie się ostatni mecz. Nie trzeba dodawać, że trafiając wśród wielu wyborów kupony z wysokimi kursami, możesz zagwarantować satysfakcjonujący poziom wygranych, czego oczywiście legalni bukmacherzy bardzo nie lubią, ponieważ w końcu głównym celem firm bukmacherskich jest zatrzymanie twojego depozytu u siebie, nieprawdaż?

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Jakie są wady zakładów akumulowanych?

Co prawda na zakładach AKO kursy rosną przy każdym zakładzie, ale z każdym dodatkowym zdarzeniem nasze szanse na wygraną maleją. Wystarczy podać to na prostym przykładzie – jeśli twoje szanse na wygranie zwykłego zakładu wynoszą 50%, to na każdy kolejny zakład dodany do twojego kuponu, szanse zostaną zmniejszone. Obstawiając dziesięć zakładów naraz – nasza szansa na sukces wyniesie 0,00156%, ponieważ wszystkie mecze muszą zakończyć się sukcesem, co czasami może być bardzo trudne.

Haczyk

Zakładów z tego samego wydarzenia nie można łączyć, co naturalnie jest wadą kuponów AKO. Oznacza to, że nie możesz obstawiać drużyny, która wygra, jak i oczywiście jednocześnie tej przeciwnej.

Dlatego też, jeśli chcesz aby obstawianie zakładów sportowych przynosiły ci zysk, to musisz omijać zakłady AKO, ponieważ one prawie na pewno tego nie gwarantują. Nawet w przypadku kilku gier szansa na uzyskanie prawidłowego wyniku jest ograniczona prawdopodobieństwem, więc Twoje szanse na wygraną są niewielkie. Dlatego jeśli interesuje Cię przede wszystkim czysty zysk, najlepiej skupić się na obstawianiu pojedynczego kuponu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie zakładów AKO może być frustrujące, zwłaszcza gdy jest to gra o stosunkowo niskich kursach. Jeśli chcesz skupić się na zakładach akumulacyjnych, musisz być przygotowany na to, że przegrana zdarza się często i nic z tym nie można zrobić, ponieważ nawet profesjonaliści najczęściej nie zawracają sobie głowy obstawianiem zakładów akumulowanych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button