Kilka porad o zakładach bukmacherskich

Chyba każdy lubi ciekawostki, oraz czasem poradzi mu się na tematy, które go interesują. Dlatego też dzisiaj mamy dla was naprawdę ciekawe porady i ciekawostki z dziedziny bukmacherki!

Kilka porad o zakładach bukmacherskich
Kilka porad o zakładach bukmacherskich

Czy kasa z wygranych przynosi szczęście?

Dolary, funty, euro, wzbudzają w ludziach ogromne emocje, jedni uważają, że nie przynoszą one szczęścia, zaś inni starają się robić wszystko, aby mieć ich najwięcej. Relacja pomiędzy ilością posiadanych pieniędzy a poziomem odczuwanego szczęścia stała się, co zabawne, nawet przedmiotem licznych rozmów, z których wyłoniła się nauka zwana ekonomią. Wyniki badań ekonomistów wskazują na to, że pieniądze dają szczęście, ale tylko do pewnego momentu.

Oznacza to, że do szczęścia potrzebna jest nam taka suma pieniędzy, która pozwoli zaspokoić nasze podstawowe potrzeby, czyli po prostu mówiąc, dla człowieka, któremu trudno wiązać koniec z końcem, otrzymanie kilku tysięcy złotych może być wyjątkowo uszczęśliwiające, podczas gdy kolejny miliard na koncie bilionera nie wpłynie na to, jaki jest jego poziom szczęścia. Wystarczy popatrzeć na bukmacherów. W Polsce duża część naszego społeczeństwa osiąga dość niskie przychody, a rzadko komu starcza pieniędzy, aby prowadzić w Polsce ponadprzeciętne życie, dlatego też w naszym kraju ludzie tak często widzą swoje szczęście w pieniądzach. Co jest niestety dość smutne, ponieważ nasi sąsiedzi, mimo że niekoniecznie zarabiają o wiele więcej od nas, potrafią cieszyć się życiem mimo niskich zarobków.

Zarabianie na e-sporcie – ciekawostki

Rynek e-sportowy to obecnie ogromny biznes. Można na nim zarabiać gigantyczne pieniądze na wiele różnych sposobów. Można na przykład próbować swoich sił w profesjonalnych turniejach e-sportowych i rożnego rodzaju imprezach, w których nagrody są liczone w już w miliardach dolarów. Zawsze również można zostać czy to psychologiem, doradcą lub trenerem e-sportowej drużyny. Nie każdy ma jednak takie możliwości i potencjał, by stawić czoła tym wszystkim wyzwaniom. W obstawianiu e-sportu liczy się głównie wiedza i doświadczenie, które można zdobyć własnoręcznie grając właśnie w gry i śledząc poczynania najlepszych drużyn e-sportowych. Jeśli więc jesteście zapalonymi graczami i spędziliście w grach online wiele godzin, to warto zastanowić się nad obstawianiem, ponieważ kilka dodatkowych groszy zawsze się przyda, nieprawdaż?

Porada – zawsze graj u legalnego bukmachera!

Zawsze, przed obstawianiem zakładów bukmacherskich, powinniśmy spojrzeć na to, czy bukmacher którego wybraliśmy, posiada licencję na obrót zakładami wzajemnymi sygnowaną przez nasze Ministerstwo Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla Polaków, ponieważ w 2017 roku Ustawa o grach losowych uległa nowelizacji. W jej wyniku sytuacja na polskim rynku bukmacherskim uległa ogromnej zmianie. Firmy bukmacherskie, które nie otrzymały naszych polskich licencji, nie mogą legalnie organizować zakładów wzajemnych w polskiej sieci. Dlatego też, tu porada od nas. Zawsze wybierajcie legalne firmy bukmacherskie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button