Obstawianie KSW 60. Premia za zakłady bukmacherskie w Fortuna

Już w najbliższą sobotę, tj. 23 kwietnia odbędzie się gala KSW 60. Na tą okazję legalny bukmacher Fortuna online przygotował typerom promocję, w której to można otrzymać ekstra bonus o wartości nawet 100 PLN.

Obstawianie KSW 60. Premia za zakłady bukmacherskie w Fortuna
KSW 60 pewniak. Fortuna daje bonus 100 PLN!

KSW 60 pewniak. Fortuna daje bonus 100 PLN!

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas gali KSW 60 na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, jak m.in. Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Warto jest mieć na uwadze, że promocja „Pewniak na KSW 60” dostępna jest graczom na stronie www.eFortuna.pl i dostępna w dniu 24 kwietnia do godziny 23:59.

Premia na KSW 60 dla typerów:

Warunki oferty promocyjnej „Pewniak na KSW 60” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon za minimum 200 PLN: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to musi znajdować się minmum jedno zdarzenie z KSW 60. Typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma 100 PLN na dowolny zakład bez ryzyka. Bonus znajdzie się na kontach graczy niezależenie od tego, czy zakład będzie wygrany, czy przegrany.

Bonus powitalny w eFortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to na start każdy z użytkowników może liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button