Obstawianie wyścigów konnych – jak to robić?

To zrozumiałe, że obstawianie wyników wyścigów konnych jest dość niszowym sportem – jednakże wciąż na tym można zarobić całkiem niezłe pieniądze. Jak więc wygląda obstawianie wyścigów konnych? Jak je obstawiać? O tym już za chwilę!

Obstawianie wyścigów konnych – jak to robić?
Obstawianie wyścigów konnych – jak to robić?

U kogo można obstawiać wyścigi konne?

Tak naprawdę na ten moment większość topowych bukmacherów (takich jak bukmacher STS czy Fortuna) oferują jedynie zakłady na wyścigi konne – ale tylko wirtualnie. Tylko u jednego, legalnego bukmachera możemy obstawiać zakłady na realne wyścigi konne – buk ten nazywa się Traf – Zakłady Wzajemne – I oferuje on wyścigi koni na Partynicach, Sopocie, Służewcu a nawet I z torów francuskich.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Jak zacząć?

Aby zacząć obstawiać wyścigi konne, warto najpierw sprawdzić ofertę legalnych bukmacherów, ponieważ jak wspominaliśmy wcześniej, nie każda firma oferuje takie zakłady w takiej formie, jaka jest ci najbardziej wygodna. Jeśli chodzi o same zawody, to można powiedzieć, że jest to sport mocno sezonowy. Po wybraniu odpowiedniego bukmachera warto najpierw dowiedzieć się czegoś o wyścigach konnych, prawda? Dobrym sposobem na to jest skorzystanie z forów bukmacherskich, które mogą pomóc nam zdobyć wiedzę.

Innym sposobem jest przeczytanie informacji o wyścigach konnych i biologii tych zwierząt. Większość koni wystawianych w zawodach to wyselekcjonowane jednostki i są trenowane przez całe życie tylko do zawodów. Jeśli chodzi o same zakłady, w zależności od bukmachera możemy postawić (na początku oczywiście jest więcej opcji zakładów), który koń zajmie pierwsze, drugie lub trzecie miejsce. Przed podjęciem decyzji o postawieniu zakładu należy przyjrzeć się bliżej naszemu faworytowi, najpierw sprawdzić jego ostatnie wyniki i wartość wygranych. Może się to wydawać ciężką pracą, ale jeśli w końcu chcemy zarabiać na zakładach sportowych i innych zajęciach – to powinniśmy wziąć pod uwagę, że będziemy musieli poświęcić trochę czasu.

Co warto wiedzieć o obstawianiu gonitw koni?

Tak zwane ,,handicapy” to najczęściej sposób na to, aby dociążyć bądź odciążyć siodło po to, aby wszyscy ścigali się z tym samym ciężarem. Naturalnie nie dotyczy to koni, które stoją w pozycji o wiele wyżej – wtedy z reguły wygląda to tak, że im wyższą pozycję zajmuje koń, tym więcej ciężarków do siodła on otrzyma, aby wyścigi były bardziej – ,,fair”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kontrowersje

Istnieje wiele organizacji uznających wyścigi koni za ,,niehumanitarne” jednakże z drugiej strony to co oni wykrzykują nie ma zbytnio sensu – ponieważ tak naprawdę wystarczy się chwilę zastanowić – przecież nie jest to możliwe, aby bity, głodzony oraz męczony koń zajmował pierwsze miejsca w rankingach, prawda? Większość koni, z racji swojej wartości (cena tych najlepszych to nawet kilkanaście milionów złotych) jest traktowana z najwyższą ostrożnością, a ich opiekę można przyrównać do tej, którą są otaczani najlepsi sportowcy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button