Uważaj na naciągaczy!

Internet to miejsce, w którym możemy zrobić niemalże wszystko. Niestety jak w każdym, wolnym miejscu na świecie, czasami zdarzają się ludzie, którzy nie mają dobrych intencji. W tym artykule postaramy się wam pomóc, abyście mogli zauważyć w porę, jak ktoś próbuje was naciągnąć!

Uważaj na naciągaczy!
Uważaj na naciągaczy!

Podejrzane osoby na facebooku

Na facebooku co jakiś czas pojawia się jakaś osoba, kto wygrywa sporo zakładów live i zaczyna o niej być głośno. Liczne pozytywne komentarze i lajki to w tym wypadku norma. Niestety większość takich ludzi po prostu używa w tym wypadku fałszywych kont, ponieważ wcześniej mieli niską skuteczność i liczą po prostu na łut szczęścia.

Bardzo często są to osoby, które nie specjalizują się w żadnej dyscyplinie i typują co popadnie. Wracając do tematu, ludzie oczywiście są ciekawscy z natury (a wiadomo że ciekawość to pierwszy stopień do piekła) przez co starają się podpytać tą osobę jak mu się to udało. Oczywiście nasz naciągacz odpisuje na niektóre komentarze aby utrzymać pozory, lecz po dłuższej chwili oznajmia że ,,robi się tu za duży bałagan” oraz że ,,czas otworzyć naszą własną grupę” gdzie będą mogli się swobodnie wypowiadać. Ale ale. Nic za darmo, wstęp na grupę jest płatny. No przecież ,,mistrz” nam za darmo nic nie zdradzi, bo co by z tego miał. Tutaj powinna nam zapalić się pierwsza lampka ostrzegawcza w głowie.

No ale dobrze, przecież chcemy się dowiedzieć jak zdobyć te miliony które mu się udało zdobyć. No więc płacimy te 2zł i wchodzimy na jego grupkę, a tam już czekają na nas posty typu ,,na pewno wygracie dużą sumę jeśli obstawicie xyz u tego buka”, co najczęściej kończy się linkiem do serwisów nielegalnych bukmacherów. Jest prawie stuprocentowa szansa że jeśli jesteśmy aż tak naiwni, że zrobimy o co prosił nas naciągacz bez sprawdzenia, czy w ogóle ten bukmacher jest legalny, to jest spore prawdopodobieństwo że stracimy wszystkie pieniądze, które postawiliśmy.  Co ciekawe na facebooku można znaleźć również inicjatywy ludzi którzy starają się temu przeciwdziałać, (stronka typy bukmacherskie – oszuści jest tutaj dobrym przykładem) jednakże niestety takie inicjatywy posiadają zbyt małą popularność aby coś zmienić w tym wypadku.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu za darmo – 29 PLN w STS online.

Czasami ktoś może próbować cię naciągnąć bezpośrednio

Następną zagrywką naciągaczy (głównie na facebooku) są komentarze pod tytułem „pisz priv”. Oszuści zazwyczaj mają kilka fałszywych kont na publicznych grupach, lub forach bukmacherskich, gdzie każdy może dzielić się typami jak na przykład ,,Zawód Typer”. Następnie z tych fałszywych kont znajdują ludzi wykorzystując wyszukiwarkę członków grupy i rozsyłają prywatne wiadomości o  pewnych typach. Najczęściej są to wiadomości z typami na dokładny wynik. Mniej więcej wygląda to tak, że oszust wybiera z niekoniecznie tej samej rozgrywki kilka dokładnych wyników i rozsyła do kilkudziesięciu osób. Zmieniając lekko temat, pamiętajmy aby zawsze wybierać legalne zakłady bukmacherskie, ponieważ tylko wtedy mamy gwarancję na to, że nikt nas nie oszuka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button