Czym kierować się wybierając bukmachera?

Wybór bukmachera nie należy do prostych zajęć, lecz z odpowiednimi wskazówkami może być to bardzo ułatwione zadanie. Jest parę istotnych kwestii na które należy zwrócić uwagę. Natomiast jakie są to kwestie? W tym artykule je wam przedstawimy.

Czym kierować się wybierając bukmachera?
Czym kierować się wybierając bukmachera?

Wielkość pierwszej wpłaty

Na samym początku tego tematu, należy przyznać, że do najwygodniejszych nie należą potwierdzanie danych osobowych u niektórych bukmacherów. Natomiast mowa tutaj o ilości pierwszej wpłaty jaką należy przelać bukmacherowi aby zacząć grać. Niekiedy one są odstraszające bo aby zacząć grać na zakładach u niektórych bukmacherów należy wpłacić przesadzenie wysokie sumy pieniędzy co już na samym starcie odstrasza potencjalnego gracza. Jest to złe rozwiązanie dla graczy, ponieważ wpłacając duże kwoty na początku także, możemy przegrać całe pieniądze które wpłaciliśmy co jest najgorszym scenariuszem, dlatego należy zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera, aby początkowe wpłaty nie były zbytnio przesadzone, a tym samym będziemy mogli zobaczyć na małych kwotach czy nam się opłaca grać u wybranego bukmachera.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Legalność danego bukmachera

Aby grać legalnie u bukmachera to firma u której chcesz się zarejestrować musi posiadać odpowiednie uprawnienia na prowadzenie zakładów bukmacherskich. Takie pozwolenie wydaje ministerstwo finansów i uprawnia do organizowania zakładów daną firmę. Jeśli dany bukmacher nie posiada takiej licencji to znaczy, że działa w Polsce nielegalnie i grając u niego narażasz się na bardzo wysokie kary które może wystosować do Ciebie państwo. Należy na to uważać i sprawdzać czy dany bukmacher jest legalny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie są bardzo miłym dodatkiem do gry u bukmachera na który należy zwrócić uwagę. Chyba każdy z nas chciałby wygrywać więcej, a właśnie bonusy bukmacherskie nam to gwarantują. Niektórzy legalni bukmacherzy mają niższe bonusy, a niektórzy wyższe. Należy sobie je porównać, aby później nie być stratnym. Ciekawym jest, że bukmacherzy dają całkiem ciekawe bonusy na start i je też należy sobie porównać.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button