Sztuka samokontroli, czyli jak grać żeby wygrać

Zakłady bukmacherskie to bez wątpienia źródło znakomitej rozrywki, szczególnie jeśli mowa o zakładach na żywo, czyli takich które rozgrywają się w chwili stawiania zakładu. Wielu doświadczonych graczy preferuje spotkania live ze względu na możliwość śledzenia na bieżąco przebiegu spotkania i swobody wejścia na rynek z zakładem w dogodnym, wybranym przez nas samych momencie. Inni preferują sekcje na żywo głównie z uwagi na oszczędność czasu – tu od postawienia zakładu do jego rozstrzygnięcia może niekiedy upłynąć zaledwie kilka sekund (jeśli stawiamy np. na bramki w meczu, punkty w siatkówce czy gemy w tenisie).

wygrana z bukmacherem
Jak grac żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Wygrywanie z bukmacherem

W obu przypadkach, zakładach live jak i zakładach przedmeczowych najważniejszym z czynników determinujących nasz sukces w dłuższej perspektywie czasowej jest umiejętność samokontroli. O co dokładnie chodzi? Ni mniej ni więcej – jest to zdolność wycofania się w odpowiednim momencie bez względu na odnotowany zysk, czy też poniesioną stratę.

Niedoświadczeni gracze  popełniają z reguły ten błąd, że kontynuują grę bez względu na rozwój sytuacji. Gdy los im sprzyja w danym dniu – grają bo sądzą, że mogą wygrać więcej skoro to jest ich dzień. Gdy natomiast jest odwrotnie i kapitał ulega systematycznemu pomniejszeniu – próbują się odegrać, czyli zwiększają stawki aby odrobić z nawiązką wcześniejszą stratę z przegranego zakładu. Brak samokontroli w obu wariantach kończy się najczęściej stratą całego depozytu.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlatego chcąc osiągnąć sukces w zakładach bukmacherskich trzeba wypracować w sobie przede wszystkim tak zwaną chłodną głowę, umiejętność analitycznego myślenia, która pozwoli uwolnić się od wpływu emocji związanych z ewentualną przegraną postawionego zakładu. Nie jest to sztuka łatwa, dlatego też ludzi którzy odnotowują regularny zysk, bądź nawet utrzymują się wyłącznie z zakładów bukmacherskich jest o wiele mniej w porównaniu do liczby tych, którzy dokładają do interesu.

Jeśli więc chcemy przynależeć do tej pierwszej grupy dobrze jest zacząć pracować nad sobą już dziś. Umiejętności w ten sposób wypracowane okażą się przydatne w wielu dziedzinach życia, zarówno na szczeblu zawodowym jak i prywatnym – w relacjach z ze znajomymi czy najbliższą rodziną.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Bonus bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) + freebet 60 PLN – www.Betfan.pl

Najlepsi bukmacherzy

Back to top button